נכסים מסחריים למכירה

נכסים מסחריים למכירה - עסקים למכירה

בעולם הנדלן ישנם שני סוגים של נכסים מניבים למכירה – נכסים מסחריים למכירה ונכסים למגורים למכירה, כאשר המטרה של רכישת נכסים מניבים למכירה מכל סוג היא לייצר מהם הכנסה נוספת, לרוב על ידי השכרתם באופן קבוע.
נכסים למגורים למכירה הינם דירות או בתים אשר נרכשים במטרה להשכיר אותם לדיירים אשר ישלמו שכירות חודשית לבעל הנכס.
מדובר בסוג של נכסים מניבים יותר נפוץ וההכנסה בו היא יותר ודאית ובטוחה, אך נמוכה יותר מאשר נכסים מסחריים למכירה מכל סוג.
הסוג השני של נכסים מניבים למכירה הם נכסים מסחריים כדוגמת משרדים, חנויות, בתי מלון, קניונים , עסקים קטנים למכירה ועוד.

 

נכסים מסחרים למכירה – עסקים קטנים למכירה מכל הסוגים


רכישה של נכסים מסחריים לרוב מיועדת למשקיעים מנוסים יותר ובעלי ממון רב יותר, מאחר ורכישה של נכסים מסחריים לרוב יקרה בהרבה מרכישה של נכסי מגורים, אך לרוב ההכנסה ואחוזי הרווח הינם גבוהים בהרבה.
כאשר נכסים מניבים למכירה מהסוג של נכסים מסחריים למכירה יש לזכור כי אמנם הרווח גבוהה אך הסיכון הוא רב, מאחר ותנודות הכלכלה משפיעות רבות על נכסים מסחריים למכירה –
כאשר הכלכלה בנפילה, עסקים לרוב סופגים מכה כלכלית גם הם, ואז נסגרים או אינם יכולים לשלם את השכירות החודשית.
לכן כאשר רוכשים נכסים מסחריים למכירה יש להתייעץ עם איש מקצוע אשר ידע להעריך את הסיכון ולייעץ לכם ברכישת נכסים מניבים למכירה אשר הסיכוי שלכם לרווח גדול מהם הוא גבוה.
כאשר רוכשים נכסים מניבים למכירה יש לקחת בחשבון כי לעתים יש צורך בביצוע שיפוץ קל או שיפוץ מאסיבי, תלוי כמובן במצב הנכס ודמי השכירות אותם תרצו לגבות.
ישנם אנשים אשר רוכשים נכסים מניבים למכירה ומעדיפים לא להשקיע בשיפוץ בעת הרכישה ולהשכיר את הנכס בסכום חודשי נמוך יחסית, אך רבים מעדיפים להשקיע סכום נוסף בשיפוץ של נכסים מסחריים ובכך להעלות את שווי הנכס ואת השכירות החודשית שניתן לגבות.

רכישה של נכסים מסחריים היא רכישה חשובה אשר יש לעשות בתהליך מקצועי בליווי בעל מקצוע אמין.
אנחנו בחברת Mconnection מתמחים בהתאמה מושלמת בין קונה למוכר של נכסים מסחריים למכירה ונשמח לסייע לכם במציאת הנכס המתאים לכם ביותר.