משרדים להשכרה בהרצליה

משרדים להשכרה בהרצליה

משרדים להשכרה בהרצליה והסביבה

מחפשים אחר משרדים להשכרה בהרצליה? איתנו  תוכלו למצוא מידע נחוץ אודות הליכי השכרת משרדים בהרצליה.

הרצליה, הממוקמת בין אזור המרכז לאזור השרון היא אחת מהערים המבוססות ביותר בישראל ובמובנים רבים היא מהווה את הלוקיישן הנכון להקמה ופתיחת משרדים בכל תחומי השירות, המסחר והתעשייה.

באזור התעשייה המשגשג של הרצליה פיתוח, עומדים לרשותכם אלפי מטרים מרובעים של שטחי מסחר להשכרה. שטחים אלו כוללים בין היתר גם משרדים להשכרה בהרצליה פיתוח וגם שטחי מסחר בגדלים שונים להשכרה.

הלוקיישן כמותג

אזור התעשייה של הרצליה פיתוח מאכלס בתוכו מאות משרדים השייכים לחברות הגדולות והמובילות ביותר בישראל, החל ממשרדיהם הראשיים של חברות מובילות ועד למשרדי הייטק מובילים של חברות הנזק שונות. איתור משרדים להשכרה בהרצליה, הינה פעולה המאפשרת לכם ליהנות גם מכל היתרונות העסקיים הנלווים לאזור, כגון: גישה מהירה לצירי תנועה ראשיים לכיוון מרכז ודרום ולכיוון אזור השרון וצפון הארץ, וגם מעצם מיקומו של המשרד באחד מהלוקיישנים הנחשבים ביותר בארץ ברמה העסקית.

משרדים להשכרה בהרצליה אפיון המשרד

השכרת משרדים בהרצליה בכלל ובהרצליה פיתוח בפרט, הינה פעולה מקצועית אותה מומלץ ליישם באמצעות שירותי תיווך שונים המוצעים לכם על ידי יועצי נדל"ן המתמחים בנושא. שירותי תיווך אלו יוכלו לסייע גם לכם בחיפוש אחר משרדים להשכרה בהרצליה ולבחור את המשרד הנכון בהתאם לגודל הרצוי לכם, מיקומו ביחס למבנה העסקים בו הוא ממוקם והיבטים נוספים הקשורים לתחום עיסוק המשרד ותפעולו ברמה השוטפת.

אפיון מדויק של צרכי המשרד העתידי אותו תרצו להפעיל, על ידי יועצי נדל"ן מנוסים ומיומנים המתמחים באיתור ושיווק נדל"ן מסחרי ומשרדים להשכרה בהרצליה, יוכלו לסייע לכם ליהנות משטחי השכרה פונקציונאליים המותאמים לכל צרכי התפעול השוטף של המשרד. הליכי האפיון נועדו לצרכי הגדרת מכלול ההיבטים הנלווים לפעילות המשרדית הנחוצה לכם, החל מגודל המשרד, התאמתו לסביבת העבודה, שיקולי תקציב, עלויות הקמה נוספות, נגישות המשרד וכדומה.

דבר נוסף שנצטרך לחשוב עליו בעת משרד להשכרה בהרצליה הוא אופי עיצוב המשרד ובחירה נכונה של רהיטי המשרד הנכונים. כולנו הרי רוצים משרד גדול שיוכל להכיל את כל העובדים ואת כל הרהיטים אך שיקולי התקציב לא תמיד מאפשרים לנו. על ידי עיצוב ושימוש נכון של שטח הפנים ( ניתן גם להשתמש במעצבי פנים ), ובחירה נכונה של ריהוט משרדי מותאם אישית אנו נוכל גם במשרדים קטנים ליצור אווירה אפקטיבית, שימושית ונוחה עבורנו.

ההיצע המגוון של משרדים להשכרה בהרצליה פיתוח העומד לרשותכם כיום, מאפשר לכל אחד ואחת מאנשי העסקים שביניכם, לבחון את כדאיות השכרת המשרדים במתחם לטווח הארוך וכל זאת בהתאם לצרכי התפעול היומיומיים של המשרד.

משרדים להשכרה בהרצליה לדוגמא:

נכס מסחרי בהרצליה פיתוח

בהרצליה פיתוח להשכרה נכס מסחרי בשטח של כ206 מר עם חניות בחזית מתאים מאוד לאולם תצוגה ומכירה של ריהוט, מטבחים, מכוניות, חשמל ועוד נכס בחשיפה

קרא עוד »

משרדים להשכרה – 400 מ"ר

משרדים להשכרה- 400 מ"ר משרדים חדשים להשכרה יוקרתיים בתל אביב. ייעוד: משרדים רמת גימור: רמת גימור גבוהה שטח: כ- 400 מ"ר מספר חדרים: 9 +

קרא עוד »

משרד בהרצליה 94 מ"ר

משרדים להשכרה בבניין משרדים במיקום מרכזי באזור התעשייה בהרצליה. ייעוד: משרדים רמת גימור: רמת גימור גבוהה שטח: כ- 94 מ"ר מספר חדרים: 3 קומה: 3

קרא עוד »

משרד להשכרה הרצליה 150 מר

בבניין בוטיק יוקרתי משרדים מפוארים הממוקמים בלב אזור התעשייה בהרצליה. ייעוד: משרדים רמת גימור: רמת גימור גבוהה שטח: כ- 150 מ"ר מספר חדרים: 4 +

קרא עוד »

משרד להשכרה הרצליה – 100 מר

בבניין בוטיק יוקרתי משרדים מפוארים הממוקמים בלב אזור התעשייה בהרצליה. ייעוד: משרדים רמת גימור: רמת גימור גבוהה שטח: כ- 100 מ"ר מספר חדרים: 3 קומה:

קרא עוד »

כתיבת תגובה