חברות סטארטאפ ישראליות להשקעה
Agreement in the Office

חברות סטארטאפ ישראליות להשקעה

Mconnection הינה חברה העוסקת בתיווך בתחום הנדל"ן וההשקעות לעסקים בכל רחבי הארץ.

צוות המשרד מורכב ממתווכי נדל"ן ומתווכים למשקיעים בעולם ההייטק והעסקים – המומחים המוסמכים שלנו הם אנשי  מקצוע בעלי ניסיון וידע רב ביצירת חיבורים עסקיים וליווי הלקוח במהלך שלבי העסקה.

חברות סטארטאפ ישראליות להשקעה

חברת Mconnection החלה בפעילותה בשנת 2006 מתוך חזון ערכי ברור: חיבור – ומספקת ללקוחותיה פלטפורמה רחבה בערוצים העסקיים השונים, גם בעולם העסקי והטכנולוגי.

המומחים שלנו יודעים כיצד לאתגר ולחבר בין משקיעים לעסקים חדשים וישנים וגם חברות סטארטאפ ישראליות להשקעה אשר יכולות לעניין משקיעים פוטנציאליים.

אין ספק כי תחום הסטארטאפ בישראל הוא אחד התחומים המובילים בארץ, וישראל היא אחת המדינות אשר מובילות בעולם בתחום זה. לכן משקיעים רבים מכל העולם מחפשים חברות סטארטאפ ישראליות להשקעה מכל הסוגים ובכל התחומים. בהתאמה, ישנן המוני חברות סטארטאפ ישראליות להשקעה אשר מחפשות משקיעים בערוצים השונים. כל אשר נותר הוא לחבר בין השניים, בין משקיע פוטנציאלי לחברת סטארטאפ ישראלית, וכאשר החיבור נעשה מתוך ניסיון של התחום והכרה מעמיקה של שני הצדדים הסיכוי להצלחה ולהשקעה גדל.

אז מה הסוד שלנו?

חיבור בין אנשים לאנשים, אנשים למקומות ושותפויות פוריות בתחומי העסקים וההייטק.

במהלך תחומי פעילותינו חיברנו בהצלחה אנשי עסקים למשקיעים פעילים בתחומים שונים, החל ממסעדות, בתי קפה וברים ועד מבני תעשייה.

לכל העסקאות הללו יש נקודה אחת משותפת –  בעצם שתיים: מצד אחד צורך ומהצד השני פתרון. ביניהן עובר קו אחד מדויק שמחבר את הנפשות הפועלות למקום המתאים להם.

איך  אנחנו עושים את זה?

חיבור, חיבור, חיבור. חיבור בין מהות למבנה, חיבור בין שותפים לצורך וחיבור בין הוגנות לעסקים. מיקום הוא חלק חשוב – אבל הוא רק חלק מעולם החיבורים שלנו.

אנחנו מודעים לצמיחה המהירה והבינלאומית שקיימת בתחום הסטארטאפ ויודעים כי בעזרת הניסיון הרב שלנו נוכל לעזור לחברות סטארטאפ רבות למצוא את המשקיע המתאים, וההיפך – לעזור למשקיעים למצוא חברות סטארטאפ ישראליות להשקעה רווחית.

לקבלת מידע נוסף על חברות סטארטאפ ישראליות להשקעה ועל גיוס משקיעים לעסקים התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם עוד היום.

כתיבת תגובה